BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Norai ar tai ir yra sėkmės ritualai?

Kažkada svajojau studijuoti psichologiją, bet mano planus sugriovė NEmeilė skaičiams - reikėjo matematikos valstybinio egzamino ir  daug skaičiuoti, bet štai atradau meilę motyvacinėms-psichologinėms knygoms, kurios mane “veža”.

Yra daug skeptikų, kurie man pasakytų - laiko švaistymas. Tai yra tiesiog tų žmonių nuomonė ir ji nėra neteisininga. Aš tokią nuomonę vadinu tam tikra pasirinkimo būsena - atstovavimą savo vertybėms

Turiu kitą nuomonę: yra žmonių, kurie patiria sėkmę per daug negalvodami apie tai, jie tiesiog NORI kažko:  NORI karjeros, NORI pinigų, NORI meilės ir t.t. Tačiau kita dalis žmonių tarsi užstringa kažkokiame rate: pamiršta svajones, dirba, susikuria komforto zoną, rutiną, prabėga laikas, mano, kad keisti kažką yra per vėlu,susikuriama dar daugiau įvairių situacijų.

Klausimas ko trūksta antrajai grupei žmonių? Atsakymas paprastas - NORO. Noro šiandien ir šią akimirką būti kitokiais.

Nenoriu pamiršti vieno fakto: pasikeitimas lėtas ir skausmingas procesas, todėl yra posakis “žmonės nesikeičia” (tuo tikiu ir aš), bet galima išsiugdyti sąmoningą norą keistis: kuris išugdomas tik įpročiu dėka. Įpročiai - kartojimo ritualas. Procesas lėtas, atrodo baugiai tiesa? Bet tai  yra tik mūsų požiūris į šį procesą, kurį formuoja visa aplinka ir patirtis. Taigi, kas toliau ir kokie tie sėkmės ritualai?

Noriu akcentuoti, kad susimąstyti apie NORĄ būti kitokiais šiandien ir šią akimirką, jau yra daug, būkite atlaidūs sau, džiaukitės ir mėgaukitės prosesu. Procesas, kad NORITE, procesas, kad GALVOJATE, procesas, kad BANDOTE.

Tai apie ritualus: sėkmės ritualai, kas tai? Kiek teko skaityti - tai mūsų svajonės. Aš tuom tikiu, bet kaip atrasti tas svajones…? Pasvajokim apie sėkmę, koki ji yra man? Ar tai meilė, jei meilė, tai kam? Sau? Jei darbas, tai koks? Jei pinigai, tai kiek? Jei sveikata, kokia? TAI KOKIA TA SĖKMĖS SVAJONĖ ? Atraskime laiko užduoti sau tam tikrus klausimus ir atraskime laiko į juos atsakyti.( rekomenduoju viską užsirašyti, bet, žinoma, galima to ir nedaryti)

SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO TEISINGO VERTINIMO, TEISINGĄ VERTINIMĄ LEMIA PATIRTIS, O PATIRTĮ DAŽNIAUSIAI SUFORMUOJA NETEISINGAS VERTINIMAS.

Ritualus noriu kurti po truputi, noriu tik pabrėžti tai, kad kiekvienam ritualai yra skirtingi, jie priklauso nuo daug ko: aplinkos vertybių,žmonių su kuriais bendrauji ir t.t

Bet kas tinka man, gal tai  bus nuoroda kažkam į mažus savo pokyčius? Pabaiga šio teksto ir tikslas sukelti susimastymą iš vidaus ? sukelti norą užduoti klausimus sau.

Kokį nesudėtingą veiksmą, galintį tapti naujuoju laipteliu į mano sėkmę, šiandien galiu atlikti?

Trys sprendimai, kurie sąlygotų pokyčius GYVENIMO BŪDE, KARJEROJE, SANTYKIUOSE (argumentuokite).

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą