BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Meilės Ritualai.

Vasario 14-toji-ypatinga diena, diena, kai ore sklando meilės kvapas, apsikabinimai, bučiniai ir daug širdučių, diena kai iki tikrojo pavasario lieka tik 14 dienų. Simboliški skaičiai. Pavasaris-tai atgimimas, bunda gamta, kai visko norisi, mes pradedame daugiau visko norėti.

Kviečiu šią simbolišką dieną pasiruošti pavasariui ir pamilti save dar labiau. Neabejoju, kad tai gali skambėti egoistiškai, ką mes kiekvienas galime sau atsakyti: „ką reiškia mylėti save“, „ar aš tikrai mylliu save“?

Mylėti save, manau, yra sunkiausias procesas, vien tik todėl, kad daugelis iš mūsų linkę save nuvertinti, tam įtakos turi daug faktorių, bet ne apie tai noriu rašyti, priartinkime save prie tikrosios meilės sau: be priekaištų, neapykantos ir pavydo. Tuomet prasideda tikrasis gyvenimas. Tikrasis gyvenimas su savimi.

Meilė, mums suteikia laimę, turime tai pripažinti, jog meilė tarsi tampa pagrindiniu gyvenimo siekiu: jei stengiamės būti geri, gražūs, siekiame karjeros, vien tik dėl to, kad būtume labiau mylimi. Meilė visada turi savo priežastis: „dėl ko mes kažką mylime“?

Dėl kokių priežasčių mes mylime save? Jei tas priežastis sunku įvardinti, susikurkime mažus ritualus, kurie priartins prie meilės sau. Kai išmokstam gyventi su savimi ir save pamilti, atkeliauja sėkmė, tikrasis gyvenimas. Jei žmogus yra kritiškas sau, vadinasi jis bus kritiškas ir kitiems , jei žmogus nesirūpins savimi, nesirūpins ir kitais.

PAISRŪPINKIME SAVIMI:

Kai pradėjau mylėti save, supratau: kad ir kur būčiau, esu reikiamoje vietoje reikiamu laiku, ir visa, kas man nutinka, nutinka tada, kada reikia, taigi man nėra dėl ko nerimauti. (Ch. Chaplin)

TAI TIKRA TIESA, NĖRA KO NERIMAUTI

- Pabudus ryte, geriant kavą, pagalvokite, juk tai tikrai šauni diena, jūs šiandien padarysite tiek daug visko, tiek daug nuostabių akimirkų laukia - atėjo metas jomis mėgautis ir jas visas patirti.

-nekritikuokite savęs: visada galima idealiau, visada galima geriau… Viskam dedate pakankamai daug pastangų, jei dirbate. Visada atrodote gražiai, nusišypsokite, kartais ne viskas priklauso nuo jūsų, todėl neverta kritikuoti savęs kiekviename žingsnyje: galėjau taip… ar galėjau kitaip… GERAI TAIP, KAIP YRA, O KRITIKA TIK STUMIA ATGAL. Koks tavo pasirinkimas? Tai priklauso tik nuo tavęs, jei nenori judėti atgal, nekritikuok savęs, judėk į priekį.

Džiugi nuotaika yra gyvenimo pasiekimų pagrindas, todėl nustokite gąsdinti save, negalvokite apie tai, kad baisu, jog atleis ši darbo, baisu nežinoti kažko, ką apie mane pagalvos? Taip, stresas neišvengiamas, bet dažniausiai neigiamos emocijos išsipildo, o jei įsivaizduosite kažką gražesnio:

pvz apie darbą: aš nebijau prarasti to, ko ir taip neturiu, bet stengsiuosi padaryti viską kuo geriau? Gal tai, ko aš nežinau ir pasirodys kažkam kvaila, bet tuomet galėsime visi tik pasijuokti iš to, o aš įgysiu žinių.

Jei visos geros emocijos virstų turėtų galimybe virsti realybe, kokios jos būtų, jei labiau mylėtumėte save? Pgalvokite apie tai, užsirašykite, jei turite laiko ir kai bus liūdna ar kils nerimas, visada paskaitykite.

Taigi, jei galvojate apie save šiuo metu daug labiau nei bet kada BŪKITE POZITYVŪS - visai nebūtina turėti ypatingų galių, jus myli kažkas dėl to, kad esate būtent tokie, kokie esate. Atsiminkite, jei visos pozityvios mintys išsipildytų, jos jau pildosi…

-pagirkite save: kaip šauniai atrodote, kaip greitai susidorojote su užduotimi ar greitai priėmėte sprendimą: mes kiekvienas turime vienetinių savybių, kurios priklauso tik mus, šaunu, tiesa? Du žmonės žiūrėdami į tą patį paveikslą, gali skirtingai suvokti erdves.

-mylėkite savo kūną, nereikia alinančio sporto, dietų, jei tai kelia neigiamas emocijas.

Gal geriau išeikite valandą laiko pasivaikščioti į miestą ( vaikščioti tiesiogine prasme, ne kavinėse sėdėti) vaikščioti galite lėtai, greitai, tačiau svarbu judėti ir mąstyti, kad tai tikrai geras laikas skirtas sau, pasibuvimui su šeima, drauge, draugu ir t.t,

jei manote, kad valgote per daug nesveiko maisto, tačiau apie dietas nenorite galvoti, susigalvokite dieną, kurios metu valgysite salotas, gersite žaliuosiu kokteilius ar dar kaip nors sveikiau maitinsitės, bet šios dienos turite laukti, ji jums suteiks kitokio atspalvio, jums suteiks laisvės ir naujų potyrių: pvz vienas sveikuoliškas receptas, galėsite pasidalinti su draugėmis, šeima….

Tikiuosi šie maži ritualai, meilės sau akimirkos, jus džiugins kiekvieną dieną. Būkime laimingi ir mylėkime save, be pasiteisinimų.

Patiko (1)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Meilės Ritualai.”

  1.   GLUOSNIS rašo:

    Romantiško vakaro, geros nuotaikos, sėkmės :)
    Su Valentino diena :)

Rašyk komentarą